ZA ÚKLID SE NECHVÁLÍ

Ono je to v podstatě tak, že když je uklizeno, tak je vše vlastně v pořádku. A tudíž proč chválit. Za ta léta jsem si zvykla na to, že za úklid se nechválí. Prostě je to považováno za uvedení věcí a prostoru do původního stavu. Ano, to je pravda. Úklid JE o tomto.

Čekejte to horší a pak můžete být jedině příjemně překvapeni. Tak se to říká, aby člověk nebyl zklamán. Tak to platí i u naší práce. Zvykla jsem si na Nepochvalu a proto mě Chvála dokáže tak moc potěšit. I tento blog byl inspirován právě chválou a vděčností jedné akciové společnosti, pro kterou zajišťujeme úklid kanceláří. Jejich přístup nejenom k nám, jakožto k úklidové firmě, ale ke všemu co dělají, je v našich českých poměrech následováníhodný. Jsme velice rádi, že pro ně můžeme odvádět tu nejlepší možnou práci. A že pochvala hřeje, to si pište!

Děláme to pro peníze, jistě. Však je to také práce, kterou zatím žádní roboti nenahradili. Poctivá, fyzicky náročná práce. Ale, když cítíte, že druhá strana si vaší práce cení a považuje ji za důležitou, pak je to taková sladká odměna, kterou nic nenahradí. Ani ty peníze. Protože, co je pro život vlastně důležité je, abychom viděli smysl ve vlastní práci a cítili, že přináší užitek.

A proto děkujeme! Slyšíme to a budeme i nadále dělat vše nejlepší pro úklid.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie