CO O NAŠÍ PRÁCI ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

S prací jsme byli velice spokojeni, okna včetně venkovních žaluzií byla umyta kvalitně a za příznivou cenu. S firmou rádi budeme spolupracovat i nadále.

Lada Leiblováředitelka MŠ

Společnost Real Happy Home je seriózní partner pro zajištění čistoty v našich kancelářích. Komunikace je vstřícná a vždy najdeme konstruktivní řešení. Díky tomu je naše spolupráce efektivní. Jsme spokojení, že se na ně můžeme kdykoli obrátit s dalšími požadavky.

Ema ŠevčíkováHAPPY END CZ, a.s./ Assistant to the CEO

S úklidovými službami firmy Real Happy Home jsem byla moc spokojena, objednali jsme si čištění koberců a čalounění (po několika letech s malými dětmi a psem). Vyhovovalo mi, že jde o menší firmu, která sídlí v místě našeho bydliště, nikoli o \"profláklou\" firmu, která se objeví na prvních místech v internetových vyhledávačích. Přístup byl profesionální, zároveň velmi milý. S výsledkem čištění jsme byli spokojeni, navíc cena byla velmi příznivá. Služby Real Happy Home bych určitě doporučila dalším.

Regina Kuncová, Praha 7Sociální pracovnice

Od firmy REAL HAPPY HOME s.r.o. si necháváme dělat úklid již déle než 7 let. Podle ankety, které se zúčastnili všichni obyvatelé domu, panuje s úklidem převážná spokojenost.

Ing Roman Kučerapředseda SVJ Kamenická 15.

Se společností Real Happy Home spolupracujeme od Listopadu 2014. Celkově se jedná o úklid cca 800 čtverečních metrů v pravidelných intervalech několikrát týdně.Od samého začátku spolupráce jsme nadmíru spokojeni s profesionálním přístupem, velmi prozákaznickým přístupem a flexibilitou. Kvalita odváděné práce je na vynikající úrovni. Se spoluprací budeme poklračovat i nadále, a můžeme ji každopádně doporučit.

Michal Navrátilprovozní ředitel Paralelní Polis, z.s.