Naše úklidové služby

ÚKLID DOMÁCNOSTI

Tato služba vyřeší veškeré základní domácí práce, které jsou spojené s úklidem domácnosti. Otření prachu z vodorovných i vertikálních ploch, ometení pavučin, vysátí nebo zametení podlahových povrchů, jejich umytí a ošetření, úklid kuchyně včetně mytí nádobí nebo jeho vložení do myčky a následný úklid do skříněk. Periodické umytí lednice příp. mrazáku či mytí kuchyňských spotřebičů, jako je varná deska, pečící trouba, mikrovlnná trouba a dalších spotřebičů. Mytí koupelny a všech hygienických zařízení. Praní prádla, věšení prádla nebo jeho vysušení v sušičce. Žehlení prádla a jeho uložení do skříní. Výměna povlečení. Ošetření kožených povrchů speciálním prostředkem. Vynesení odpadků do komunálního odpadu a vynesení tříděného odpadu do sběrných kontejnerů. Zálévání květin. Konkrétní práce dle pokynů zákazníka.

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÉHO NÁBYTKU

Čištění koberců a čalouněného nábytku provádíme extraktory anglické nebo německé výroby. Čistíme pomocí prostředků vysoké kvality. Používáme české, lehce parfemované chemické prostředky, které mají vysokou čisticí schopnost a výborné výsledky. Skvrny, které jsou těžce identifikovatelné, dočišťujeme speciálními prostředky různé provenience. Koberce a čalouněné sedací soupravy se doporučuje čistit minimálně dvakrát ročně, záleží na tom, jaká frekvence pohybu osob či zvířat v daném prostoru existuje. Ideální frekvence čištění koberců např. v kanceláři s deseti pracovníky je jednou za čtvrt roku. Sníží se tím i doba čištění a ve výsledku je prostor čistější a hygieničtější než při jednorázovém čištění jednou za rok, které ovšem také vyžaduje mnohem delší dobu na kvalitní vyčištění kobercové krytiny.

ÚKLIDY KOMERČNÍCH PROSTOR

Úklid kanceláří, komerčních prostor, ordinací, školních zařízení a dalších provádíme podle směrnic Evropské unie a v souladu s trendy vývoje dosahování kvalitního účelného úklidu, efektivního a s přihlédnutím k nárokům na hygienu a čistotu prostor s velkým pohybem osob, ať už zaměstnanců, klientů, pacientů nebo zákazníků či dětí ve školních zařízeních.